Warszawa: Poranek Familijny: „3 x Królewna, 3 x Smok”

0
83

Dom Kultury Śródmieście zaprasza w niedzielę 1 kwietnia 2012 r., o godzinie 11:00 na PORANEK FAMILIJNY –  Teatr pod Orzełkiem „3 x Królewna, 3 x Smok”, spektakl lalkowy.

wyst.: Małgorzata Linkiewicz, Mariusz Orzełek

Spektakl opowiada trzy historie o królewnach i choć wszystkie zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej, dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami są uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość. W spektaklu pojawiają się różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalka trikowa.
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Centrum Aktywnej Edukacji To doskonała forma spędzenia czasu przez dzieci wraz z rodzicami. W trakcie zajęć odbywają się różnego rodzaju zabawy dramowe, muzyczno-ruchowe i plastyczne. Dzięki nim dzieci rozwijają wyobraźnię, pomysłowość i umiejętności manualne. Kształtują również swoją wrażliwość muzyczną i estetyczną. A przede wszystkim jest to czas świetnej zabawy i możliwość kontaktu z rówieśnikami.

cena biletu: 15 PLN

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments