Multibabykino z okazji Dnia Matki

0
113
 
Multikino z okazji Dnia Matki, w ramach cyklu Multibabykino, zaprasza wszystkie młode mamy z ich pociechami 26 maja na specjalny pokaz filmu „Wielki Gatsby”.

W kinach sieci Multikino w całej Polsce od lat realizowany jest cykliczny projekt dedykowany rodzicom oraz ich pociechom – Multibabykino. Ma on na celu aktywizację młodych mam oraz ojców poprzez cotygodniowe spotkania w Multikinie podczas specjalnych seansów, na które mogą zabierać swoje dzieci.

Aby uczcić święto wszystkich mam Multikino zdecydowało się zorganizować w ramach cyklu Multibabykino specjalny pokaz filmu „Wielki Gatsby” dla mam z ich dziećmi. Podczas pokazu jak zawsze w salach kinowych rozłożone będą przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające. Ponadto rodzic będzie mógł zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma bezpłatnie nosidełko, w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać.

„Wielki Gatsby” to kolejna adaptacja powieści F. Scotta Fitzgeralda. Tym razem za kamerą stanął niestroniący w swoich filmach od przepychu Baz Luhrmann („Moulin Rouge!”). W rolach głównych wystąpili: Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan i Joel Edgerton. Film rozgrywa się w latach 20. XX wieku i opowiada o nieszczęśliwej miłości w czasach prohibicji. Nowojorski milioner Gatsby po jedenastu latach spotyka swoją dawną miłość Daisy. Ich drogi rozeszły się z powodu różnic klasowych. On wyjechał w poszukiwaniu bogactwa, ona wyszła za mąż za majętnego Toma. Po latach kochankowie próbują na nowo wzbudzić do siebie uczucia.

Więcej informacji nt. projektu Multibabykino oraz pokazu z okazji Dnia Matki można znaleźć na stronie multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety

Multibabykino2

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments