Poczuj hiszpański temperament w Cinema City. Startuje Maraton filmów Pedro Almodovara!

0
105

Ekscentryk, geniusz, odkrywca talentu Penelope Cruz i Antonio Banderasa, „Andy Warhol z La Manczy”. Już 10 maja Cinema City zaprasza na gorącą noc z kinem najsłynniejszego hiszpańskiego reżysera – Pedro Almodovara! Na ekranach kin Cinema City zadebiutuje najnowsze dzieło reżysera – „Przelotni kochankowie”. Podczas maratonu będzie można obejrzeć także dwa jego wcześniejsze tytuły – „Przerwane objęcia” oraz „Skóra, w której żyję”. Przyjdź do Cinema City już 10 maja i daj się porwać w hiszpański wir uczuć i intryg.

Maraton filmów Pedro Almodovara w Cinema City to prawdziwa gratka dla fanów wyrazistego, hiszpańskiego kina. Główną atrakcją nocy będzie premierowy pokaz filmu „Przelotni kochankowie” – szalonej komedii, która w Hiszpanii jest już największym sukcesem kasowym w dorobku Almodovara. Jaką fabułą tym razem zaskoczy twórca nazywany „Bunuelem stylu punk” ? Przyjdź i przekonaj się na własne oczy!

Ognisty maraton w Cinema City otworzą 2 wcześniejsze dzieła Almodovara – namiętny thriller „Przerwane objęcia” z piękną Penelope Cruz w roli głównejorazpełen szaleństwa i wyśmienitej gry Antonio Banderasa „Skóra, w której żyję”! Skrywana tajemnica, świat intryg i miłość w unikalnym stylu Almodovara – to właśnie czeka na widzów Cinema City.

1348

Pedro Almodovar to niekwestionowany mistrz współczesnego kina. Każdy jego film jest wielkim wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy na pełne temperamentu, hiszpańskie kino! Nocny Maraton filmów z przedpremierowym pokazem „Przelotnych kochanków” już 10 maja w wybranych kinach Cinema City” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Noc z Maratonem filmów Pedro Almodovara oraz premierowym pokazem jego najnowszego dzieła odbędzie się już 10 maja o godzinie 21:00 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety w cenach 26 i 29 złotych (w Warszawie) do kupienia wyłącznie w kasach kin Cinema City.

Kina Cinema City wyświetlające Maraton filmów Pedro Almodovara: Cinema City Arkadia Warszawa, Cinema City Mokotów Warszawa, Cinema City Gdańsk Krewetka, Cinema City Kraków Bonarka, Cinema City Łódź, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Lublin, Cinema City Częstochowa Wolność, Cinema City Katowice Punkt 44, Cinema City Gliwice, Cinema City Zielona Góra, Cinema City Toruń Czerwona Droga

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments