Radosna i pewna siebie z Cinema City! Kolejna odsłona Ladies Night już 13 września

0
91

Cinema City zaprasza wszystkie Panie na kolejny czarujący wieczór w babskim gronie. Wrześniowa odsłona Ladies Night to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak poprawić swoje samopoczucie, relacje męsko-damskie czy urodę, aby wyzwolić radość życia i niezachwianą pewność siebie! A to wszystko z okazji przedpremierowego pokazu fantastycznej komedii „Dwoje do poprawki” w gwiazdorskiej obsadzie z Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones’em!

Podczas gdy bohaterowie filmu będą naprawiać relacje małżeńskie i wskrzeszać od nowa namiętność, uczestniczki Ladies Night 13 września o godzinie 19:30 zatroszczą się o swoje dobre samopoczucie i popracują nad pewnością siebie. Pomogą im w tym porady kosmetyczek, wizażystek stylistek i trenerów osobowości a także upominki przygotowane przez sponsorów! Wspólnieze specjalistami, uczestniczki Ladies Night spróbują również znaleźć odpowiedź na pytanie: „Do poprawki – czy na pewno?”

„Przed nami kolejna edycja Ladies Night, które z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większe grono zadowolonych uczestniczek. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy przedpremierowy pokaz komedii romantycznej ‘Dwoje do poprawki’ w brawurowej obsadzie. Meryl Streep i Tommy Lee Jones z pewnością zadbają o dobry nastrój wszystkich Pań zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

„Dwoje do poprawki” to opowieść o małżeństwie, w którym wygasła namiętność. Zdobywcy Oscarów – Meryl Streep i Tommy Lee Jones – wcielają się w role małżonków, którzy są do siebie bardzo przywiązani. Po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay – w tej roli rewelacyjna Meryl Streep – odczuwa potrzebę dodania szczypty pikanterii do związku. Przyjdź do Cinema City i przekonaj się czego wstydzą się bohaterowie i czy odbudują płomienne uczucie. Przezabawna komedia, która rozbawi Was do łez!

Czarujący wieczór dla kobiet już 13 września o godz. 19.30 w 16 kinach Cinema City!

Partnerami wydarzenia są: Iwostin, Silan, KFC oraz Oriflame.

Kolejna edycja Ladies Night już 13 września o godzinie 19:30 w następujących kinach Cinema City w aż 14 miastach Polski:

Cinema City Częstochowa Jurajska

Cinema City Gliwice

Cinema City Kraków Galeria Kazimierz

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Poznań Plaza

Cinema City Lublin

Cinema City Warszawa Arkadia

Cinema City Warszawa Mokotów

Cinema City Łódź Manufaktura

Cinema City Wałbrzych

Cinema City Rybnik

www.cinema-city.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments