RecenzjeSqula - Nauka nie musi być nudna

Squla – Nauka nie musi być nudna

Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Czy z ochotą odrabia prace domowe utrwalając poznane na lekcjach zagadnienia? Każdy rodzic wie, że po szkole dziecko woli spędzać czas na zabawie a nie nad książkami. Jak zachęcić dziecko do nauki? Jak pobudzić i rozwijać jego naturalną ciekawość świata w interesujący dla niego sposób? Jest na to rozwiązanie. Nauka przez zabawę! Taki złoty środek oferuje najwyższej jakości platforma edukacyjna – Squla.

Czym jest Squla?

Dzieci uczą się poprzez zabawę rozwiązując quizy, grając w interaktywne gry, zabawy oraz oglądając filmy edukacyjne. Ze Squlą mogą ćwiczyć swoje umiejętności z:

  • Matematyki
  • Języka polskiego
  • Języka angielskiego
  • Przyrody
  • Języka niemieckiego
  • Historii i społeczeństwa
  • Muzyki i plastyki
  • Zajęć technicznych i komputerowych
  • Edukacji społecznej (klasy 1–3)

Program Squli jest zgodny z materiałem szkolnym oraz uaktualniany o zmiany zachodzące w systemie edukacji. Ponadto znajdują się tu treści ponadprogramowe, dzięki którym dziecko zdobywa dodatkowe informacje. Zabawa z quizami pozwala powtarzać bieżący materiał poza szkołą. Rodzic może pomóc dziecku nadrobić zaległości z poprzedniej klasy, jak również przeskoczyć na wyższy poziom wybiegając z treściami troszeczkę do przodu.

Im wcześniej dziecko zacznie zabawę z nauką, tym lepsze będą efekty, a sama nauka stanie się przyjemnością. Nie jest tajemnicą, że maluchy chłoną wiedzę jak gąbka, tak więc okres przedszkolny i zerówka to doskonały czas poznawania literek, cyferek, a także języka angielskiego ze Squlą. Wszystkie zadania dla przedszkolaków są czytane przez lektora, a piękne ilustracje przykuwają uwagę najmłodszych.

Rola rodzica

Platforma zawiera prawie 40 000 pytań oraz quizów (dla dzieci od 3 do 12 lat) i każdego dnia dodawane są nowe zadania. Rodzic ma możliwość śledzenia nowości na oficjalnej stronie squla.pl. Ma on również dostęp do darmowego konta rodzicielskiego, w którym to może dokonywać zmian w profilu swojego dziecka oraz monitorować jego postępy. Dzięki temu rodzic szybko dostrzeże, które przedmioty nie sprawiają większej trudności, a które wymagają dodatkowej pracy. Portal ułatwia tutaj pracę rodzica przesyłając cotygodniowe raporty o postępach dziecka, a aplikacja umożliwia wysyłanie pochwał dziecku przez rodzica motywujących je do dalszej pracy! Dodatkową motywacją jest zbieranie wirtualnych monet za udzielanie dobrych odpowiedzi. Można je później wymieniać na prezenty w sklepiku squli.

Squla w szkole

Platforma przeznaczona jest również jako pomoc naukowa dla nauczycieli. To doskonały pomysł na urozmaicenie lekcji. Służy jako interaktywna forma, za pomocą której nauczyciel wprowadza nowe zagadnienia lub powtarza z dziećmi realizowany materiał. W taki nietypowy sposób dzieci przygotowują się do klasówek, grają w gry zespołowe oraz indywidualnie udzielają odpowiedzi.
Tak jak w domu Squla działa na wszelkich urządzeniach mobilnych, tak i w szkole bez problemu można ją używać przy pomocy komputerów, systemów i tablic interaktywnych.

Jak kupić Squlę?

Można zakupić pakiet obejmujący dostęp do squli na cały okres nauki dziecka w szkole podstawowej. Wystarczy wejść na stronę squla.pl i kliknąć zakładkę kup teraz.
Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu na krótsze okresy tj. miesiąc, pół roku lub cały rok. W tym wypadku należy wysłać zgłoszenie mailem na info@squla.pl
Ważne, że opłata ogranicza jedynie okres użytkowania platformy, a nie poziom. Płacąc za dany przedział czasowy mamy możliwość korzystania z gier, quizów, zadań w obrębie wszystkich przedmiotów i wszystkich klas.

Squla to profesjonalna pomoc w nauce. Materiały opracowane przez autorów podręczników edukacyjnych oraz samych nauczycieli stanowią gwarancję doskonałej inwestycji w rozwój Twojego dziecka.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x