Startuje druga edycja Filmowego Świata Przedszkolaka w kinach IMAX!

0
100

Już 25 października w kinach IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie rusza druga edycja niesamowitego cyklu – Filmowy Świat Przedszkolaka. Na najmłodszych widzów czekają fantastyczne filmy edukacyjne, mnóstwo gier i zabaw oraz ciekawe spotkania z artystami plastykami, ekologami, przyrodnikami oraz strażnikami miejskimi. Magicznie, bajkowo i fantastycznie – maluchy pokochają poranki w kinie IMAX!

W ramachFilmowego Świata Przedszkolaka” – edukacyjnego projektu IMAX – na srebrnych ekranach poszczególnych kin pojawią się niezwykłe filmy. „Dzikie z natury 3D”wzruszającą opowieść o przywiązaniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami oraz egzotyczna wyprawa w głębiny mórz i oceanów – „Pod taflą oceanów 3D”. To nie wszystko!

Na najmłodszych widzów kin IMAX czekają gry i quizy edukacyjne o życiu zwierząt oraz ochronie przyrody. Każdemu spotkaniu towarzyszyć będą animatorzy dziecięcy oraz specjalni goście. Kina IMAX przygotowały również liczne niespodzianki dla dzieci – czasopisma, książki i gry – które będzie można zdobyć uczestnicząc w konkursach. Świetna zabawa gwarantowana!

PROGRAM FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA:

IMAX Katowice, 25 października 2012

Gdzie się schowały morskie zwierzaki? Na dzieciaki czekają quizy, zabawy oraz niespodzianki edukacyjne.

IMAX Kraków, 25 października 2012

Czy pies musi ugryźć? O bezpieczeństwie i innych ważnych sprawach opowie dzieciom Straż Miejska.

IMAX Łódź, 25 października 2012

Meet the Animals. O zwierzakach po angielsku

IMAX Poznań, 25 października 2012

Wycieczka na wyspę. Nauka egotycznego tańca hula i ciekawostki z życia mieszkańców wyspy.

IMAX Warszawa, 25 października 2012

Podwodny świat. Co żyje w morzu?

Cena biletu dla przedszkoli na filmy „Dzikie z natury 3D” oraz „Pod taflą oceanów 3D” w ramach Filmowego Dnia Przedszkolaka jest niższa od ceny regularnego biletu grupowego.

Chcesz, aby Twoje dziecko dowiedziało się wielu ciekawych rzeczy o świecie zwierząt i przy tym świetnie się bawiło?! Pierwsze spotkanie II edycji Filmowego Świata Przedszkolaka startuje już 25 października! Kolejne odbędą się 14 marca 2013, 23 kwietnia 2013 oraz 23 maja 2013. Nie czekaj – zarezerwuj miejsce dla swojego malucha już dziś! Szczegóły znajdują się na stronie www.kinoimax.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments