Targi dziecięce Baby Days już w czerwcu!

0
917
baby days lublin

Aktywny weekend dla całej rodziny!

Produkty i akcesoria dla dzieci, bezpłatne warsztaty i konsultacje, porady ekspertów, pokazy mody ciążowej i dziecięcej – to wszystko już w pierwszy weekend czerwca (4-5.06.2016 r.) podczas premierowej edycji Targów Dziecięcych BABY DAYS w Targach Lublin.

Baby, kids, family – kompleksowa oferta

BABY DAYS to największa w regionie impreza przeznaczona dla rodziców i dzieci oraz środowiska związanego z branżą dziecięcą o charakterze konsumenckim. Wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania najbardziej aktualnych trendów. Podczas dwóch dni wydarzenia swoją ofertę zaprezentują m.in.: producenci artykułów dziecięcych (odzieży, zabawek, kosmetyków, produktów spożywczych, akcesoriów, rękodzieła, mebli czy elementów wyposażenia przestrzeni), organizacji oraz ośrodków edukacyjnych, wypoczynkowych, zajmujących się organizacją zajęć w czasie wolnym czy opieką medyczną i specjalistyczną. Ekspozycja zostanie podzielna na trzy strefy tematyczne: baby – oferta dla maluszków, strefę kids dedykowaną nieco starszym dzieciom oraz strefę family przeznaczoną dla całych rodzin.

Bezpłatne konsultacje i warsztaty

Targi Dziecięce BABY DAYS to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach i pokazach przygotowanych z myślą o najmłodszych, konsultacjach z ekspertami oraz aktywnościach przeprowadzanych na scenie. Wszyscy, którzy dbają o swoje pociechy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach z fizjoterapeutą, pediatrą czy dietetykiem dziecięcym. Ponadto dla uczestników Targów zostaną zorganizowane warsztaty dotyczące bezpieczeństwa dziecka (poprawne użycie fotelików, kurs pierwszej pomocy) oraz chustonoszenia. Specjalnie dla mam przygotowaliśmy zaś pokazy mody dziecięcej i ciążowej. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W strefie aktywnego dziecka maluchy będą miały możliwość uczestnictwa w kreatywnych zajęciach rozwijających zdolności manualne i ruchowe.

Spędźcie w Targach Lublin czerwcowy weekend w cudownej, rodzinnej atmosferze.

Więcej szczegółów na stronie: www.baby-days.pl

4-5 czerwca 2016 roku!

W godzinach: 9.00-17.00

Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, Lublin

Zapraszamy!

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments