Targi Dziecięce Baby Days – podsumowanie

0
852
baby days

Dzieci górą!

Rodzina atmosfera, mnóstwo zabawy, śmiechu i radości – tak w skrócie można opisać Targi Dziecięce BABY DAYS, które odbyłby się 4 i 5 czerwca b.r. w Targach Lublin.

Mały odkrywca zdobywa świat!

Na wielkim placu zabaw dzieci wspólnie z rodzicami tworzyły najróżniejsze budowle
z klocków. Niezwykłą popularnością wśród najmłodszych cieszyły się warsztaty ze zdobienia ceramiki. Maluchy z wyjątkową starannością malowały gliniane smoki, motyle, samochodziki czy owieczki. Jednak zabawa to nie wszystko. Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie grały w gry edukacyjne oraz uczestniczyły w prostych eksperymentach poznając jednocześnie podstawowe prawa działające w przyrodzie.

targi dziecięce

Najważniejsza rola życiowa – rodzic

Targi BABY DAYS to nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również kompleksowa oferta kierowana do rodziców oraz par, które niecierpliwie czekają na przyjście na świat swoich pociech. Dużym zainteresowaniem obecnych na targach cieszyła się konferencja dotycząca tematyki okołoporodowej. Przyszli rodzice mogli poznać szczegóły dotyczące fizjologii okołoporodowej, dowiedzieć się jak prawidłowo powinien przebiegać poród oraz w jaki sposób zapanować nad bólem, co zrobić aby mama szybko wróciła do formy po porodzie. Nie zabrakło również indywidualnych konsultacji
z ekspertem   Akademii Rodzicielstwa Bliskiego Dziecku ze Szkołą Rodzenia „Jaś” oraz „Okołoporodowo naPLUS”. Z kolei mamy podsiadające dzieci w wieku niemowlęcym zaangażowały się w warsztaty z chustonoszenia, podczas których można było dowiedzieć się dlaczego warto nosić dzieci w chuście oraz samodzielnie poćwiczyć wiązanie chusty.

baby days

W ciągu dwóch dni Targi odwiedziło prawie 1500 osób. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie ekspozycji podczas BABY DAYS. Dziękujemy Patronom i Partnerom, którzy wzbogacili program imprezy, służyli profesjonalną radą oraz wspierali merytorycznie projekt. Dziękujemy także wszystkim, którzy odwiedzili premierową edycję wydarzenia.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments