PoradnikZaskakujący prezent dla dziewczynek

Zaskakujący prezent dla dziewczynek

Zajączek! Co zostawi dziewczynce w ogrodzie pod drzewem czy w koszyczku przy łóżku? Urodziny i barwna paleta pudeł! W nich lalka, ta pięćdziesiąta do kolekcji. Zmora rodzica! Nagle na czerwono odbija kartka z kalendarza z napisem „Dzień dziecka” i kolejny problem rodzica, który siedzi przed komputerem, wertując strona po stronie by znaleźć coś, co zauroczy, nauczy i do tego wszystkiego nie zostanie porzucone w kąt po pięciu minutach. Oczywiście, że na korzyść kartonowego pudełka, w które było zapakowane. Te jest zawsze na topie i spełnia niezliczoną ilość funkcji. Jest jednak coś. Coś, co zawsze zaskoczy. Ilość tego jest zawsze zbyt mała. Zajmie czas dziecka na bardzo długie godziny, dni a nawet lata. Coś, co pozwoli strudzonemu rodzicowi usiąść z kubkiem gorącej kawy i przybić sobie w myślach piątkę. Odpowiedź jest jedna! Klocki Lego dla dziewczynek.

                Zaskoczeni? Nie wydaje mi się. Jednak łatwo zapomnieć o tym jak wielkie zastosowanie i cudowne mocne mają zestawy Lego. Zarówno rodzic jak i dziecko, którzy raz mieli do czynienia z tymi cudownymi klockami, już na zawsze zachowają je w sercu. I tak również stało się z serią Lego dla dziewczynek. Serią, która przenosi małe dziewczynki w ich magiczny świat księżniczek, wróżek, dziewczęcych upodobań i zabaw. Lego Disney, Lego Dots oraz Lego Friends to obecnie najpopularniejsze zestawy skierowane właśnie dla nich. I co takiego w sobie skrywają?

                Zestaw Lego Disney Princess– księżniczki Disney’a to przede wszystkim najpiękniejsze bohaterki z popularnych ekranizacji. Znajdziesz je pod tym linkiem: https://allegro.pl/kategoria/zestawy-disney-251665 Zestawy Lego Disney przenoszą nasze małe księżniczki do bajkowego świata, pozwalają odtwarzać scenki z dobrze znanych bajek i budować to, co dotychczas mogły jedynie śledzić z błyskiem w oczach na kinowym ekranie. Kto wie ile aktorskich lub reżyserskich zdolności rozpoczyna się właśnie wraz z pierwszą tworzoną malutką rolą Królowej Elzy w jej Lego lodowym zamku?

                Która z dziewczynek nie marzy o gronie wiernych przyjaciółek? Wspaniałe relacje z dziewczynkami wprost z zabawy Lego Friends przenoszone są do prawdziwego życia. Zestawy Lego Friends, które możesz kupić tutaj https://allegro.pl/kategoria/zestawy-friends-111994 to nie tylko nauka i budowanie relacji międzyludzkich, ale również świetny krok do nauki akceptacji, tolerancji, otwartości na różnorodność wyglądu, sposobu bycia i charakteru. Klocki Lego Friends mogą zostać skierowane także do tych starszych dziewczynek, które jeszcze nie do końca przestały się bawić, ale ich wymagania i oczekiwania zdecydowanie wykraczają poza zwyczajne drewniane układanki. Są odskocznią i miłym urozmaiceniem tego już dość towarzyskiego życia.

                Jednak, gdy już pojawi się ten etap, gdy zabawy i kreowanie bajkowego świata przestaje cieszyć starsze dziewczynki, ale pozostaje zamiłowanie do tworzenia konstrukcji z klocków, mamy jeszcze jedną alternatywę. Zestaw Lego Dots sprawdza się wówczas idealnie. To seria klocków, z których dziewczynki mogą tworzyć swoje niepowtarzalne wizje. To z nich powstają wieszaczki na pierwszą biżuterię, oryginalne organizery na biurko czy stojak z uchwytem na zdjęcie. Jest to również piękny Lego dodatek do pokoju nastoletniej dziewczynki. Jeśli ten zestaw najbardziej przypadł Ci do gustu to klikaj czym prędzej w ten link https://allegro.pl/kategoria/zestawy-dots-305781

                Lego od bardzo dawna króluje na rynku. Od niedawna króluje również w dziewczęcych pokojach i serduszkach. To bardzo rozwojowa alternatywa i inwestycja zwrotna. Nie tylko uczy kreatywnego budowania świata, ale również pozwala wkraczać na szerokie wody emocji. A co najważniejsze jest niesamowicie trwałe, a więc posłuży na lata i będzie częścią dzieciństwa przekazywaną kolejnym pokoleniom.

Autor: Małgorzata Czachorowska

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x