Boże NarodzienieList od Mikołaja: Najpiękniejszy Prezent w Kopercie dla Twojego Malucha

List od Mikołaja: Najpiękniejszy Prezent w Kopercie dla Twojego Malucha

Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas. Dzieci piszą listy do Mikołaja, w których proszą o wymarzone prezenty. Często ich marzenia spełniają się i upragnione zabawki święty układa pod choinką. Zdarza się też, że wraz z upominkiem dzieci dostają odpowiedź od Mikołaja, który sprawia radość, wzruszenie i wiarę w magię Świąt

Pisanie listów do Mikołaja jest tradycją w wielu polskich domach. Odpowiedzi na te listy są jednak nadal rzadkością, a szkoda, bo list od Mikołaja i własnoręcznie podpisany to niezapomniany upominek. Kilka słów skreślonych na papierze lub króciutki film video, skierowany bezpośrednio do konkretnego szkraba uświadamia, że Mikołaj cały rok przygląda się jego poczynaniom. Bo niby skąd miałby wiedzieć o tym, co malec narozrabiał i jakie odniósł sukcesy?

List otrzymany od Mikołaja nadaje świętom dodatkowego blasku. Ważne są już nie tylko upominki pod choinką, ale także przekaz od Mikołaja i jego pomocników. Zdarza się, że kilka słów na papierze w kopercie wpisuje się w dziecięcą pamięć na wiele lat, albo pozostaje tam na zawsze i ma wpływ na dalsze postępowanie.

Listy od Mikołaja nie są jeszcze tradycją w naszych domach, ale warto pomyśleć o takim upominku dla swojej pociechy, zwłaszcza, że można skorzystać z pośrednika jakim jest Elfi.pl.

Więcej informacji na temat Listów od Mikołaja można znaleźć na stronie Elfi.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x