Boże NarodzienieList od Mikołaja - wyjątkowy prezent dla najmłodszych

List od Mikołaja – wyjątkowy prezent dla najmłodszych

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To najwyższy czas, by pomyśleć o prezentach. Zazwyczaj największy problem mamy w wyborze podarunku dla naszych pociech. Jeśli zależy Wam na elemencie zaskoczenia i kreatywnym podejściu do tematu mamy dla Was propozycje wspaniałego podarunku, którym Wasze dziecko z pewnością się zachwyci.

Oryginalny list i video od Świętego Mikołaja

Taki prezent tworzy się online i zajmuje to niecałe pięć minut. Wystarczy, że uzupełnicie imię dziecka, wgracie jego zdjęcie i dodacie kilka słów od siebie. Macie do wykorzystania aż kilkanaście szablonów. W przypadku filmu gotowy produkt trafi na Wasze skrzynki mailowe już w ciągu dwóch godzin. Jeśli jednak zdecydujecie się na list tradycyjny, dotrze do Was pocztą w ciągu dziesięciu dni. Gwarantujemy, że w obu przypadkach radość dziecka będzie olbrzymia. List przyjdzie w oryginalnej kopercie, będzie to pamiątka na wiele lat. Natomiast w filmie prawdziwy Święty Mikołaj będzie zwracał się do dziecka według informacji które podaliście podczas tworzenia. Dodatkowo do zamówienia otrzymacie personalizowany kalendarz adwentowy do samodzielnego wydruku.

Pisanie listów do Świętego Mikołaja to przepiękna tradycja, którą warto podtrzymywać. To nie tylko część wspólnych przygotowań do świąt, ale też wspaniała zabawa dla całej rodziny. Dlatego dzieci tym bardziej docenią fakt, że Święty Mikołaj na ich list odpowiedział.

Chcecie przygotować takie video lub list? Do dzieła!

Dodatkowo otrzymujecie od nas 20% rabat na hasło „CYBER” do wykorzystania na tej stronie – KLIK.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej