PoradnikPrezenty na Dzień Ojca, które wykonacie własnoręcznie.

Prezenty na Dzień Ojca, które wykonacie własnoręcznie.

Niedawno obchodziliśmy Dzień Matki, obchodziliśmy również Dzień Dziecka zatem najwyższa pora świętować Dzień Ojca, który odbędzie się już za kilka dni.

Najlepszymi prezentami są te idealnie dopasowane do odbiorcy, indywidualnie dobrane. Świadczące o tym, że jubilata lub solenizanta znamy bardzo dobrze i dobrze wiemy co lubi lub czego potrzebuje.
Zamiast kupować drogie prezenty można taki przygotować własnoręcznie.

Dodatkowo jest to świetne zajęcie dla dziecka, które rozwija jego wyobraźnie, kreatywność i zdolności manualne.
To również wspaniała okazja dla mamy i dla dziecka, aby spędzić razem ciekawie i miło czas tworząc dla taty coś wyjątkowego.
Nie macie pomysłu co to może być? Przeczytajcie poniżej kilka naszych pomysłów.

 1. Kubek z Waszym zdjęciem
  W wielu drukarniach i agencjach reklamowych można wykonać taki gadżet w bardzo szybkim czasie za niewielkie pieniądze. Wybierzcie jakieś ładne zdjęcie na którym jesteście razem i kupcie kubek.
 2. Koszulka z Waszym zdjęciem lub rysunkiem
  Wystarczy gładki, biały t-shirt. Możecie tak jak wyżej poprosić drukarnię, aby naniosła na koszulkę Wasze zdjęcie. Możecie również kupić specjalne flamastry do ubrań i narysować wszystko to co podpowiada Wam wyobraźnia.
 3. Kolacja
  Możecie razem przygotować wystawną kolację. Razem coś ugotować lub upiec ciasto i kolorowo ozdobić. Każdy tata będzie zachwycony!
 4. Album ze zdjęciami
  Teraz niestety zdjęcia trzymamy zazwyczaj w telefonie czy komputerze. Więc na pewno miłym prezentem będzie cały album, do którego pochowacie Wasze wspólne, wywołane zdjęcia.
 5. Laurka
  Tego chyba nigdy dość. Ale tym razem popuśćcie wodze fantazji. Rozejrzyjcie się czego możecie użyć. Może nakleicie na laurce jakąś postać stworzoną na przykład z makaronu?
 6. Miniogródek
  Będziecie mieć przy tym sporo zabawy. Przygotujcie szklane naczynie, trochę ziemi, piasku, kolorowych kamieni (które wcześniej razem możecie pomalować farbami), kaktusa lub sukulenta. Ułóżcie warstwy, zasadźcie roślinkę, ozdóbcie kamieniami i fantastyczna dekoracja gotowa!

 

Z pewnością każdy prezent otrzymany od pociechy, która dodatkowo wykonała go własnoręcznie sprawia wiele przyjemności. Ważne, abyście ten dzień spędzili razem.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x