Przewodnik po Polsce dla małych podróżników. KROPKA.PL

0
122
Przewodnik po Polsce

Wyobraź sobie kraj, w którym statki pływają po trawie, wydmy śpiewają, a krasnoludkom stawia się pomniki. Można tam spotkać kobietę z ogonem ryby i stanąć oko w oko z dinozaurem, zobaczyć miasto w kształcie człowieka, zamek, który jest kalendarzem, i dom stojący na dachu (…) Nasz kraj pełen jest niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić i poznać…– Oto słowa wstępu do książki Kropka pe el – bogato ilustrowanego przewodnika po Polsce dla najmłodszych.

tekst: Andrzej Paulukiewicz
ilustracje: Dominik Cymer i Rafał Szczepaniak
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Oprawa: Papierowa
Ilość stron: 244

Kropka pe el składa się z 55 rozdziałów przedstawiających miejsca w całym kraju, które warto zobaczyć. Miejsca te wybrane zostały z myślą o dzieciach i opisane w taki sposób aby zaciekawić i nie znudzić małych czytelników.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Przewodnik opowiada o miejscach pięknych, ciekawych i zabawnych (m.in. nawiedzonych zamkach i tajemniczych jaskiniach), a do tego oferuje praktyczne informacje, które przydadzą się przy planowaniu podróży: mapki, dane teleadresowe, informacje na temat imprez, które odbywają się w danej miejscowości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ten wspaniały almanach pomysłów na rodzinne podróże, którego autorem jest Andrzej Paulukiewicz został napisany w taki sposób, że po jego lekturze ma się ochotę natychmiast wyruszyć w drogę.

 

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments