Patronat MedialnyRusza Plebiscyt Perły mama:Du! Wybierzmy wspólnie bohaterów, którzy działają na rzecz dzieci

Rusza Plebiscyt Perły mama:Du! Wybierzmy wspólnie bohaterów, którzy działają na rzecz dzieci

Jak to jest być dzisiaj rodzicem w Polsce? Liczne rodziny aktywnie spędzające czas z dziećmi, odwiedzające wspólnie kawiarnie i muzea są pożądanymi gośćmi, czy raczej plagą egipską?

Czy rodzice wypuszczający się z dzieckiem na miasto mają gdzie przewinąć i nakarmić malucha, czy dla własnego bezpieczeństwa powinni siedzieć bezpiecznie w domu, blisko przewijaka?

To, w jakim tonie toczy się debata dotycząca rodzicielstwa, dzieci czy po prostu bezpieczeństwa maluchów, jest niezwykle ważne. Dlatego też szczególnie istotni są ambasadorowie, którzy tę debatę wywołują, zwracają uwagę na ważne kwestie, nazywają problemy po imieniu i próbują zawalczyć o lepszą rzeczywistość.

Takich cichych ambasadorów jest wielu, dzięki nim na twoim osiedlu pojawiły się podjazdy dla wózków lub nowy plac zabaw. To też organizacje, które walczą z przemocą wobec dzieci, czy z dyskryminacją maluchów z powodu biedy, wyznania czy koloru skóry. To często znane osoby, które oswajają tematykę związaną z adopcją czy rodzinnymi domami dziecka. Portal mama:Du chce docenić tych ludzi i organizacje, które dzień po dniu wykonują tytaniczną pracę na rzecz dzieci i rodzin.

Wspólnie z naszymi czytelnikami, blogerami i osobami ze świata mediów, postanowiliśmy zorganizować plebiscyt i przyznać nagrody osobom i organizacjom, które znacząco przyczyniły się do poprawy sytuacji dzieci i rodzin w Polsce. Pomóżcie nam wybrać tych cichych bohaterów. W pierwszym etapie plebiscytu prosimy was o wskazanie kandydatów do Perły mama:Du w sześciu kategoriach – Inicjatywa prorodzinna; Fundacja; Człowiek Roku; Start-up; Kampania Społeczna; Miejsce Przyjazne Dzieciom. W drugim etapie będziecie mogli zdecydować, kto z nominowanych otrzyma statuetkę Perły mama:Du. W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże wam jury, w którego skład wchodzą: Paulina Holtz, Małgorzata Rozenek, Magdalena Kumorek, Krystyna Kofta, Paweł Zawitkowski, Katarzyna Błażejewska, Aleksandra Piotrowska, Agata Komorowska (agatakomorowska.pl), Marta Lech-Maciejewska (www.superstyler.pl), Malwina Ferenz (dzieciowo.pl) i Michał Będźmirowski (modnytata.pl).

Zwieńczeniem konkursu będzie gala Perły mama:Du. Chcemy szczególnie docenić innowacyjność oraz zrozumienie potrzeb rodzin. Perły mają za zadanie pomagać w budowaniu wizerunku mądrego doradcy, wspierającego działania prorodzinne.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji i oddawania głosów w plebiscycie, oraz na stronę http://mamadu.pl/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o konkursie.

plebiscyt mama:du

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

Targi Baby Day

Targi Mamaville

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x