Patronat MedialnyTargi Mamaville

Targi Mamaville

Dobrze wiemy ile wątpliwości mają kobiety spodziewające się potomka. Wiemy też, że te wszystkie obawy wcale nie mijają tuż po porodzie tylko one są obecne w życiu mam już zawsze. Mimo ciągłego edukowania się w temacie macierzyństwa pojawia się tyle produktów i rozwiązań dla maluchów, że trzeba być ciągle na bieżąco. Jest na to kilka rozwiązań. Można przeszukiwać internet, czytać różnorodne publikacje oraz wymieniać się doświadczeniami z innymi mamami, lub porozmawiać bezpośrednio z ekspertami.


Na szczęście już lada chwila rozpoczynają się targi Mamaville, na które zapraszamy wszystkie mamusie i tatusiów razem z pociechami. Jest to też idealne wydarzenie dla tych, którzy takiego maleństwa dopiero się spodziewają.


Targi Mamaville odbędą się w pięciu największych miastach:
1) w Krakowie 3 marca
2) w Gdańsku 10 marca
3) w Warszawie 31 marca
4) we Wrocławiu 7 kwietnia
5) w Poznaniu 1 czerwca


I jest to idealne miejsce na zakup ubranek, zabawek czy akcesoriów dla maluszka i dla mamy. To źródło inspiracji dotyczących na przykład wystroju wnętrz.

Ponadto podczas targów można skorzystać z wielu warsztatów edukacyjno – rozrywkowych dedykowanych zarówno dla małych jak i dużych.

Co ważne, uczestnictwo w targach i warsztatach jest bezpłatne, dlatego tym bardziej warto się na nie wybrać. Nieczęsto zdarza się, aby w jednym miejscu zebrało się tak wielu fantastycznych projektantów i marek związanych z tematyką parentingową.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x