PrzedszkolakTrzy filmy animowane, które koniecznie musisz zobaczyć ze swoim dzieckiem.

Trzy filmy animowane, które koniecznie musisz zobaczyć ze swoim dzieckiem.

Każdy, nawet dorosły, człowiek ma kilka topowych bajek lub filmów animowanych, do który wraca z przyjemnością i poleca innym do obejrzenia. Są to zazwyczaj produkcje z czasów dzieciństwa. Ale nieustannie tworzone są nowe warte obejrzenia. W ciągu ostatnich kilku lat powstało ich sporo i naprawdę niektóre z nich można by oglądać codziennie i za każdym razem tak samo się zachwycać.

1. SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH
Pierwsze wrażenie to podobieństwo do kultowego Toy Story, ale zamiast przygód zabawek możemy oglądać przygody zwierzaków. W filmie pokazane jest to co robią zwierzęta, kiedy ludzie wychodzą z domu. To co na pewno zobaczycie na ekranie to kilka wzruszających scen i mnóstwo zabawnych historii. Jak każda dobra bajka czy film animowany ta również ma dobry morał o tym jak należy traktować zwierzęta i o tym jak ważna jest przyjaźń.

2. ZWIERZOGRÓD
Wspaniała propozycja od Disneya doskonale pokazująca, że filmy animowane o zwierzakach mogą być doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Z tej produkcji Twoja pociecha może wyciągnąć wiele mądrych i potrzebnych życiowych wartości. Pokaże, że warto wierzyć w siebie, być tolerancyjnym i nie ulegać stereotyp. Dodając do tego bardzo dobrą jakość każdej postaci sprawia, że ten film po prostu trzeba zobaczyć.

3. KUNG FU PANDA 3
Co prawda jest część pierwsza i druga, ale jeśli wcześniej ich nie oglądaliście to nie obawiajcie się o to, ze nie będziecie wiedzieć o co chodzi w części trzeciej. Co prawda jest może kilka nawiązań, ale i tak ten film powinien dobrze wam się oglądać i zapewnić rozrywkę. A to dlatego, że ma fajny klimat, dużo humoru, akcji i porusza dojrzałe i ważne tematy.

To moje top trzy, a jakie są Wasze?
Pamiętajcie, że bajki czy filmy animowane nie są skierowane wyłącznie do dzieci, ale również do dorosłych. Choćby dlatego, że czasem o niektórych wartościach w nich zawartych trzeba sobie przypomnieć. Po za tym to może być świetnie spędzony czas dziecka z rodzicem.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x