WydarzeniaWarszawa: Mikołajkowe skarpeciaki w MaMa Cafe

Warszawa: Mikołajkowe skarpeciaki w MaMa Cafe

Fundacja MaMa i Spółdzielnia MaM zapraszają na warsztaty Mikołajkowe skarpeciaki. Już 4 grudnia wszyscy chętnie, tak dzieci jak i dorośli, będą mieli możliwość wykonania samodzielnie własnej świątecznej biżuterii i zwierzaków skarpeciaków. Wszystkie wykonane przedmioty będzie można zabrać ze sobą do domu.

 

Spraw sobie i dziecku przyjemność oraz zrób coś niepowtarzalnego!

Warsztat skierowany jest do dzieci w wieku od 5 lat oraz wszystkich dorosłych. Podczas dwugodzinnych zajęć animatorki ze Spółdzielni MaM pokażą w jaki sposób wykonać własnoręcznie piękną biżuterię – kolczyki, bransoletki, korale oraz wyjątkowe zwierzaki skarpeciaki, czyli maskotki wykonane na bazie… skarpetki! Dzięki zajęciom rodzice i dzieci będą mieli możliwość spędzenia kreatywnie i miło czasu. Dodatkowo każda wykonana rzecz będzie unikalna, przez co stanie się doskonałym świątecznym prezentem.

O prowadzących

Eliza Jodłowska – uzdolniona malarka, ukończyła kurs warsztatowy w Muzeum Etnograficznym (techniki: decoupage, makrama, tworzenie biżuterii, szycie zabawek). Jest jedną z mam tworzących Spółdzielnie MaM.

O Spółdzielni MaM

Jesteśmy prekursorkami w samozatrudnieniu matek. Stworzyłyśmy przyjazne miejsce pracy i rozwoju. Wykorzystując nasze zdolności, tworzymy unikalne ręcznie wykonane produkty.Współpracujemy z podmiotami ekonomii społecznej. Spółdzielnia MaM powstała z inicjatywy pracowników Grupy Hotelowej Orbis, sfinansowana została przez francuską Fundację Accor, a założona przez Fundację MaMa.

Więcej o Spółdzielni MaM: http://www.spoldzielniamam.pl/

 

TERMIN: 4 grudnia 2012, godz. od 17:00 do 19:00

MIEJSCE: MaMa Cafe, ul. Wilcza 27b, Warszawa 

CENA: 20 zł (rodzic+dziecko)

Zapisy: kasiao@fundacjamama.pl

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  www.fundacjamama.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x