PrzedszkolakNauka pływania dla dzieci w Krakowie - jaką szkołę pływania najlepiej wybrać?

Nauka pływania dla dzieci w Krakowie – jaką szkołę pływania najlepiej wybrać?

[Artykuł sponsorowany]

Nauka pływania to wbrew pozorom wcale nie taka prosta sprawa. Na początek dziecko musi pokonać lęk przed wodą i oswoić się z nią. Spokój, opanowanie i godziny ćwiczeń to klucz do sukcesu. Nic więc dziwnego, że szukasz najlepszej szkoły pływania w swojej okolicy. W końcu tę umiejętność należy doskonalić pod okiem profesjonalistów. Zatem, jaką szkołę pływania w Krakowie wybrać? Sprawdź!

Nauka pływania Kraków – zajęcia indywidualne czy grupowe?

Szukając szkoły pływania dla swojej pociechy, z pewnością rozważasz rodzaj zajęć. Nie wiesz, czy lepiej zapisać pociechę na zajęcia indywidualne, czy grupowe. Uważasz, że w grupie będzie raźniej, a samodzielna praca może dziecko zniechęcić. Tymczasem pod uwagę weź zupełnie inne aspekty.

Indywidualna nauka pływania sprawdzi się w przypadku dzieci, które boją się wody lub potrzebują dodatkowego czasu na opanowanie poszczególnych umiejętności. Z kolei zajęcia grupowe przeznaczone są dla starszaków oswojonych już z wodą i zasadami panującymi na basenie.

Pamiętaj jeszcze, że podczas zajęć dzieci zwykle mogą korzystać z dodatkowych przyrządów oraz zabawek wodnych. Zwróć więc uwagę, czy szkoła pływania, jaką wybierzecie, dysponuje takim sprzętem. Możliwość korzystania z niego pomoże przełamać lęk nawet tym najbardziej strachliwym malcom.

Nauka pływania dla dzieci Kraków – jaką ofertę wybrać?

Bez wątpienia największą frajdę Twojemu milusińskiemu sprawi dobrana do jego potrzeb nauka pływania dla dzieci. Kraków jest miejscem, gdzie z pewnością znajdziesz niejedną szkolę doskonalącą wodne umiejętności. Jednak to, którą z nich wybierzesz, w dużej mierze zależy przede wszystkim od kompetencji nauczycieli oraz propozycji zajęć.

Przykładowo Move Akademia oferuje zajęcia dla dzieci już od 6 roku życia i na każdym poziomie zaawansowania. Trenerzy zatrudnieni w Akademii do każdego ucznia podchodzą indywidualne, dbając o jego bezpieczeństwo i monitorując postępy na każdym treningu. Z oferty szkoły możesz skorzystać również Ty. Move Akademia to także nauka pływania dla dorosłych. Kraków co prawda ma bogatą ofertę zajęć dla osób 18+, ale basen przy Kijowskiej oferuje naukę dopasowaną do poziomu umiejętności każdego pływaka.

Warto skorzystać z krakowskiej szkoły pływania również podczas przygotowań do triathlonu. Wyspecjalizowana kadra pomoże udoskonalić swoje umiejętności profesjonalnym zawodnikom, a także da lekcje nowicjuszom.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej